skip to Main Content
0212 428 08 81 info@dinamikraus.com

Dinamik Boyama

17 yıllık tekstil endüstrisi tecrübesinin ardından 2017 yılında Nevzat Üçücü tarafından İstanbul’da kurulan Dinamik Boyama bir Dinamik Raus Tekstil San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. markasıdır. Yerel ve uluslararası moda markaları için ana faaliyet alanı olan tekstil boyama ve yıkama işini güvenilir ve sürdürülebilir olarak gerçekleştirmektedir.

Dinamik Boyama Logo
ISO 9001

Standartlarımız

Tekstil sektöründe kalite standartları ve tüketici talepleri her geçen gün artmaktadır. Dinamik Boyama ; uluslararası kalite standartları ISO 9001‘e göre, çevresel hedefleri ise ISO 14001‘e göre sertifikalandırılmıştır. Uluslararası müşterilerimizin marka denetimlerinden başarı ile geçmiştir ve ZDHC (Tehlikeli Kimyasalların Sıfır Deşarjı) veritabanında da yer almaktadır.

Sertifikalarımız

Yenilikçi bir iş anlayışıyla, sektörün geleceğine de yön vermek istiyoruz. Bu amaçla organik tekstil tedarik zincirinde doğal boyalar ile Ar-Ge çalışmalarına önemli kaynak ayırıyoruz. Küresel Organik Tekstil Standardı (GOTS),  Organik İçerik Standardı (OCS) ile geri dönüşüm standartları olan GRS ve RCS sertifikalarına sahibiz. Ayrıca  Care for Water onayını “Mükemmel” seviyede alan bir şirket olarak müşterilerimizin yenilenebilir, çevre dostu üretim süreçlerine katkı sağlıyoruz.

GOTS
Dinamik Boyama - İnsan Kaynakları

Gücümüz

Dinamik Boyama ailesinin belki de en güçlü yanı müşterilerimizle aynı dili konuşan kıdemli uzmanlara ve yetkin personele sahip olmasıdır. 65 kişiye ulaşan çalışanı ile şirketimiz,  tüm iş akışının çok daha hızlı, çok daha kaliteli ve sürdürülebilir yürütülmesini sağlayabilmektedir.

Dinamik Boyama’yı yakından tanıyın

Bizi aşağıdaki sosyal medya platformlarından takip ederek güncel uygulama örneklerimizi görebilir, yeni yatırımlarımızdan ve şirket içi gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. 

Back To Top